Forum Ana Sayfa » Genel Sohbet » Havadis
Nikahta keramet vardır.

Bölüm Yetkilileri: Editör, Moderator
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 5. sayfa (Toplam 6 sayfa) [Bu başlıkta 107 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4, 5, 6 Sonraki »
Yazar Mesaj
jasminee

Admin
Admin
İletiler: 2054
İletiTarih: 19 Eylül 2014, 08:33

Popüler oyuncu Yukie Nakama ve oyuncu Tetsushi Tanaka evlendiler. İlk olarak 2003'te bir dizinin setinde tanışan çift, 2007'den sonra başka bir dizide tekrar birlikte rol alarak yakınlaştı ve arkadaş oldu. 6 yıllık arkadaşlıktan sonra ikili nihayet evlendi. Smile

İki oyunucuyu da severim, umarım mutlulukları hep devam eder clap2

Tetsushi Tanaka(51)
Doğum Yeri:Japonya
Doğum Tarihi:18 Şubat 1966
Boyu:1.82 m
Gerçek İsmi:田中哲司 (たなか てつし)
Sarangni Puanı:
8.0 (1 Oy)
  • Currently 112/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Biyografi:Esi: Yukie Nakama

Yukie Nakama(37)
Doğum Yeri:Okinawa, Japonya
Doğum Tarihi:30 Ekim 1979
Boyu:1.63 m
Takma İsmi:First Lady of RinguYukie-chan
Sarangni Puanı:
9.2 (14 Oy)
  • Currently 128.94/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Biyografi:Esi: Tetsushi Tanaka

Rami pasu rami pasu rurururu sırıtma

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
bay dinamit

Üye
İletiler: 65
İletiTarih: 19 Eylül 2014, 09:25
Şaşırdım biraz.
Bilmiyordum hiç yakınlıklarını falan. Demek güzel Yukie'miz evlendi Smile Yaş farkları da var epey. Allah mesut bahtiyar etsin efenim, tebrik ediyoruz clap2

Paylaştığın için teşekkürler jasminee Smile

jasminee

Admin
Admin
İletiTarih: 03 Ocak 2015, 16:44
Rinko Kikuchi(36)
Doğum Yeri:Hadano, Japonya
Doğum Tarihi:6 Ocak 1981
Boyu:1.69 m
Gerçek İsmi:菊地凛子 (きくち りんこ)
Sarangni Puanı:
10.0 (4 Oy)
  • Currently 140/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Biyografi:Esi: Shota Sometani

Shota Sometani (24)
Doğum Yeri:Tokyo, Japonya
Doğum Tarihi:3 Eylül 1992
Boyu:1.72
Gerçek İsmi:染谷将太 (そめたに しょうた)
Sarangni Puanı:
10.0 (7 Oy)
  • Currently 140/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Biyografi:Esi: Rinko Kikuchi

1 ocakta evlendiklerini duyurmuslar. Aralarinda 11 yas var o yuzden cok sasirdim. ph34r İkiliye tebrikler clap2

jasminee

Admin
Admin
İletiTarih: 06 Ocak 2015, 10:14

Anne (XXII)(31)
Doğum Tarihi:14 Nisan 1986
Boyu:1.75 m
Gerçek İsmi:渡辺杏
Takma İsmi:Anne Watanabe
Sarangni Puanı:
6.7 (6 Oy)
  • Currently 93.38/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Biyografi:Babasi: Ken Watanabe
Abisi: Dai Watanabe
Esi: Masahiro Higashide

Masahiro Higashide(29)
Doğum Yeri:Saitama, Japonya
Boyu:1.89
Gerçek İsmi:東出昌大 (ひがしで まさひろ)
Sarangni Puanı:
10.0 (2 Oy)
  • Currently 140/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Biyografi:Esi: Anne

Bir 1 Ocak dugunu daha
İki genc oyuncu xxxholic ve Gochisousan dizilerinde birlikte rol almislardi.
Umarim mutluluklari omur boyu surer clap2

Hades

Sarangni
Sarangni
İletiler: 7750
 İletiTarih: 08 Şubat 2015, 21:42

Sang-hyun Yun(43)
Doğum Yeri:Güney Kore
Doğum Tarihi:21 Eylül 1973
Boyu:1.82 m
Gerçek İsmi:윤상현
Sarangni Puanı:
9.4 (76 Oy)
  • Currently 132.02/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Biyografi:Esi: MayBee

MayBee(37)
Doğum Tarihi:10 Eylül 1979
Boyu:1.65 m
Gerçek İsmi:메이비
Sarangni Puanı:
0.0 (0 Oy)
  • Currently 0/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Biyografi:Esi: Sang-hyun Yun

Secret Garden, I Hear Your Voice ve Gap Dong gibi dizilerden tanıdığımız Yoon Sang Hyun şarkıcı Maybee ile dünya evine girdi.

*Maybee'nin 2006'da çıkan "I Wish" adlı klibi İstanbul'da çekilmişti.
Klip için: https://www.youtube.com/watch?v=ExPozCD2pYo

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Hades

Sarangni
Sarangni
 İletiTarih: 01 Haziran 2015, 18:04

Aktör Won Bin ve aktris Lee Na-Young, 30 Mayıs'ta Won Bin'in memleketi olan Gangwon Eyaleti'nde evlendiler.
Düğün törenlerinde iki tarafında aileleri ve sadece birkaç konuk vardı.

Bin Won(39)
Doğum Yeri:Gangwon-do, Güney Kore
Doğum Tarihi:29 Eylül 1977
Boyu:1.78 m
Gerçek İsmi:원빈
Takma İsmi:Kim Do Jin
Sarangni Puanı:
9.8 (74 Oy)
  • Currently 137.48/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Biyografi:Esi: Na-yeong Lee

Na-yeong Lee(38)
Doğum Yeri:Seoul, Korea
Doğum Tarihi:22 Şubat 1979
Boyu:1.69 m
Gerçek İsmi:이나영
Sarangni Puanı:
7.9 (19 Oy)
  • Currently 111.3/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Biyografi:Esi: Bin Won

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
a.j.

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiler: 453
İletiTarih: 22 Ağustos 2015, 14:33
Maki Horikita ve Koji Yamamoto Bugün Evlendi!

Maki Horikita(28)
Doğum Tarihi:6 Ekim 1988
Boyu:1.60 m
Gerçek İsmi:堀北真希 (ほりきた まき)
Takma İsmi:MakimakiHomaki | Marina Hara
Sarangni Puanı:
8.4 (42 Oy)
  • Currently 117.6/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Biyografi:Esi: Koji Yamamoto

Koji Yamamoto
Doğum Yeri:Shinjuku, Tokyo, Japonya
Doğum Tarihi:31 Ekim 1976
Gerçek İsmi:山本耕史 (やまもと こうじ)
Sarangni Puanı:
8.5 (2 Oy)
  • Currently 119/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Biyografi:Esi: Maki Horikita

Bugün aktris Maki Horikita (26) ve aktör Koji Yamamoto (38)'nun yalnızca 2 ay çıktıktan sonra evlendikleri duyuruldu. İkili 6 yıl önce Fuji TV'nin dizisi “Atashinchi no Danshi” de birlikte rol almıştı. Bu Mayıs ayında ünlü tiyatro oyunu “Wuthering Heights” in Japonya versiyonunda oynadıktan sonra birbirlerine aşık oldular. Personelin dediğine göre Haziran ayında çıkmaya başladılar ve Ağustos ayından önce de aynı evde yaşıyorlardı.

Ajansları da ikilinin bugün (22 Ağustos) evlendiklerini doğruladı. Ayrıca Maki Horikita'nın ajansı Maki'nin hamile olmadığını ve evlendikten sonra da oyunculuk kariyerine devam edeceği açıklamasında bulundu.

Çeviri: a.j.
Kaynak: Arama! Japan

Hades

Sarangni
Sarangni
İletiTarih: 23 Ağustos 2015, 12:14
« a.j. » demiş ki:
Maki Horikita ve Koji Yamamoto Bugün Evlendi!

Maki Horikita(28)
Doğum Tarihi:6 Ekim 1988
Boyu:1.60 m
Gerçek İsmi:堀北真希 (ほりきた まき)
Takma İsmi:MakimakiHomaki | Marina Hara
Sarangni Puanı:
8.4 (42 Oy)
  • Currently 117.6/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Biyografi:Esi: Koji Yamamoto

Koji Yamamoto
Doğum Yeri:Shinjuku, Tokyo, Japonya
Doğum Tarihi:31 Ekim 1976
Gerçek İsmi:山本耕史 (やまもと こうじ)
Sarangni Puanı:
8.5 (2 Oy)
  • Currently 119/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Biyografi:Esi: Maki Horikita

Bugün aktris Maki Horikita (26) ve aktör Koji Yamamoto (38)'nun yalnızca 2 ay çıktıktan sonra evlendikleri duyuruldu. İkili 6 yıl önce Fuji TV'nin dizisi “Atashinchi no Danshi” de birlikte rol almıştı. Bu Mayıs ayında ünlü tiyatro oyunu “Wuthering Heights” in Japonya versiyonunda oynadıktan sonra birbirlerine aşık oldular. Personelin dediğine göre Haziran ayında çıkmaya başladılar ve Ağustos ayından önce de aynı evde yaşıyorlardı.

Ajansları da ikilinin bugün (22 Ağustos) evlendiklerini doğruladı. Ayrıca Maki Horikita'nın ajansı Maki'nin hamile olmadığını ve evlendikten sonra da oyunculuk kariyerine devam edeceği açıklamasında bulundu.

Kaynak: Arama! Japan

Vay be Maki'miz de evlendi demek. Çok sevindim. Smile^^

a.j.

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiTarih: 23 Ağustos 2015, 14:19
Kamiji Yusuke 22 Ağustos'da Evlendi!

Yusuke Kamiji
Doğum Yeri:Japonya
Doğum Tarihi:18 Nisan 1979
Boyu:1.78 m
Gerçek İsmi:上地雄輔 (かみじ ゆうすけ)
Sarangni Puanı:
8.5 (2 Oy)
  • Currently 119/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Aktör/şarkıcı Kamiji Yusuke (36) 22 Ağustos'da ünlü olmayan, 20 sene önce tanıştığı memleketindeki sınıf arkadaşı ile evlendiğini duyurdu.

Kamiji resmi blog hesabında " Herkese, şu anda ben evlendim!! En iyimi yapmaya devam edeceğim!! Lütfen beni desteklemeye devam edin." diyerek eşinin memleketinden sınıf arkadaşı olduğunu belirterek şunları ekledi "Uzun süreli dostlarım, tura çıktığım üyeler ve personel, akrabalarım bile evlendiğimi bilmiyor. Bu duyuru ile sizleri şaşırttıysam üzgünüm." açıklamasında bulundu.

Kamiji Yusuke 01 Temmuzda son singlesi "Sayonara Matane" yi piyasaya sürmüştü ve şu anda ulusal konser turunun ortasında.

Kaynak: tokyohive, unleashthegeek

a.j.

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiTarih: 11 Eylül 2015, 16:44
Totsugi Shigeyuki ve Ichikawa Yui Evlendi!

Shigeyuki Totsugi(43)
Doğum Yeri:Teine, Sapporo, Hokkaido, Japonya
Gerçek İsmi:戸次重幸
Sarangni Puanı:
0.0 (0 Oy)
  • Currently 0/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Biyografi:Esi: Yui Ichikawa

Yui Ichikawa
Doğum Tarihi:10 Şubat 1986
Boyu:1.58 m
Gerçek İsmi:Ichikawa-Yui
Takma İsmi:Yui-nyan
Sarangni Puanı:
9.0 (1 Oy)
  • Currently 126/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Biyografi:Esi: Shigeyuki Totsugi

Aktör Totsugi Shigeyuki (41) ve aktris Ichikawa Yui (29) 'nin evlendiği duyuruldu.

Çift evlendiklerini ajansları aracılığı ile duyurdu. Açıklamaya göre; Totsugi ve Ichikawa 1 yıl 2 ay çıktıktan sonra 8 Eylül'de evlendiler. Çoktan birlikte yaşamaya başladılar.

Totsugi; "Birbirimize destek olarak mutlu bir aile inşa etmek istiyorum." derken Ichikawa'da benzer bir açıklamada bulunarak " Her gün meydana gelen mutlu olaylarla neşelenerek, sıcacık bir aile inşa etmek istiyorum." dedi.

İkili NHK / BS Premium'un dizisi 'Owakon TV' nin setinde tanıştı. Başta yalnızca dost idiler ancak sonraları aralarındaki mesafe azaldı ve evlenmeyi planlayarak çıkmaya başladılar. Yapılan açıklamalara göre Ichikawa hamile değil. Aile ve dostları ile birlikte düğün yapmayı planlıyorlar.

Kaynak: tokyohive

a.j.

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiTarih: 11 Eylül 2015, 20:53
Kokubun Taichi (TOKIO) Evleniyor!

TOKIO grubunun üyesi Kokubun Taichi (41) evleneceğini duyurdu.

Johnny'nin resmi fan kulübü 'Johnny's Family Club' a Kokubun "Ben Kokubun Taichi, evleneceğim." diye bir mesaj yolladı. Ayrıca fanlarının bu dönüm noktasının bir parçası olmasını istediği için onlarla bu haberi paylaşmaya karar verdiğini, hala olgunlaşmamış olmasına rağmen bu sefer kendini daha olgun olmaya adayacağını, fanların onu desteklemeye devam etmesini umut ettiğini belirtti.

Bugün (11 Eylül) Kokubun basın toplantısı ile ünlü olmayan bir bayan ile evleneceğini duyuracaktı ancak sağanak yağmur nedeniyle toplantı ertelendi ve düğün resepsiyon tarihi henüz belli değil. Çiftin çoktan birlikte yaşamaya başladığı bildirildi. Kokubun Taichi'nin müstakbel eşi Bayan A. 38 yaşında TBS kanalının eski çalışanı ve ikili 7 yıldır çıkıyorlardı. Çift bir iş vasıtası ile 2005 yılında tanışmıştı ve 2008 yılının Mayıs ayında da çıkmaya başlamışlardı. Kokubun 2009 yılında bir kadın dergisine verdiği röportajında ilişkisini açıklamıştı. Eşi 2010 yılında TBS'deki işinden ayrıldı.

Ayrıca Kokubun; "Ben Kokubun Taichi, uzun zamandan beri ilişki yaşadığım kişi ile evlendim. Tecrübesiz olmama rağmen, bu şansı yakaladığıma sevindim. Bir insan olarak daha sıkı çalışacağım. Teşekkür ederim." diyerek yazılı bir açıklama ile evliliğini basına duyurdu.

Grubun lideri Shigeru Jojima'da "Onunla gurur duyuyorum." diyerek evliliğini tebrik etti. TOKIO grubunun üyeleri dışında radyo programında SMAP grubunun üyesi Kusanagi Tsuyoshi'de Kokubun'u tebrik etti.

Kokubun, Tatsuya Yamaguchi (43)'den sonra grubun ikinci evli üyesi olacak. Tatsuya Yamaguchi 2008 yılında evlenmişti.

Kaynak: tokyohive, jnewseng, Arama!Japan, jpopasia

jasminee

Admin
Admin
İletiTarih: 28 Eylül 2015, 13:39

Masaharu Fukuyama(48)
Doğum Yeri:Nagasaki, Japonya
Doğum Tarihi:6 Şubat 1969
Boyu:1.80 m
Gerçek İsmi:福山雅治 (ふくやま まさはる)
Sarangni Puanı:
10.0 (5 Oy)
  • Currently 140/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Biyografi:Esi: Kazue Fukiishi

Kazue Fukiishi(34)
Doğum Yeri:Osaka, Japan
Doğum Tarihi:28 Eylül 1982
Boyu:1.68 m
Gerçek İsmi:Kazue Fukiishi
Sarangni Puanı:
0.0 (0 Oy)
  • Currently 0/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Biyografi:Esi: Masaharu Fukuyama

Ünlü oyuncu Masaharu Fukuyama ve Kazue Fukiishi bugün evlenmişler. Bugün aynı zamanda Kazue'nin doğum günüymüş. İkili evliliklerini faksla bildirmişler. Masaharu ilişkilerinin birkaç yıl önce arkadaş olarak başladığını söylemiş.

Bazı hayranları üzülmüştür herhalde
Bizim "Ryoma'ya" ve eşine bir ömür boyu mutluluklar dilerim flowers hehey

Usagi

Üye
İletiler: 347
İletiTarih: 29 Eylül 2015, 23:02
Şu Japonlar da olmasa bu bölüm ne kadar da atıl kalacak. oleyo oleyo oleyo Haberler için teşekkürler flowers flowers

Kahrın da hoş, lutfun da hoş..."

a.j.

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiTarih: 11 Ocak 2016, 15:10
Kitagawa Keiko ve DAIGO Evlendi!

Aktris Kitagawa Keiko ve şarkıcı/aktör DAIGO bugün (11 Ocak) basın toplantısı düzenleyerek evlendiklerini duyurdu. Çiftin daha önceleri Ocak ayında evleneceğine dair haberler manşetleri süslemişti. Çift evlendiklerine dair resmi sitelerinde de mesaj yayınladı.

Kitagawa Keiko: Bu kişisel bir durum ancak duyuru yapmak istiyorum. Ben Kitagawa Keiko bugün 11 Ocak'ta DAIGO-san ile evlendim. Bu yıl 30'uma basacağım ve yeni bir hayata doğru yol alıyorum. Bir insan ve aktris olarak daha da büyümek için, herkese karşı olan minnet duygumu unutmadan her zamankinden daha fazla içtenlikle işime de odaklanacağım.

DAIGO: Bu kişisel bir durum ancak uzun süredir ilişki yaşadığım Kitagawa Keiko-san ile 11 Ocak'ta evlendim. Daima resmi olarak evlendikten sonra bizzat bunu duyurmak istedim, nihayet bunu size anlattığım için çok mutluyum. Gülümsemelerle dolu olan, mutlu ve daha sağlam bir yuva inşaa etmek istiyorum. Her zaman birbirimize destek olup, yardım ederken, her zamankinden sıkı çalışacağım.

Ayrıca basın toplantısında DAIGO, Kitagawa ile çıkmaya başladıkları 2014 bahar ayından beri akıllarında evlenme fikri olduğunu söyledi.

Kitagawa Keiko: DAIGO düğünü tek başına planladı. Benim rolüm hala ne bilmiyorum.
DAIGO: Senin rolün yalnızca benim yanımda kalmak.

Kitagawa favori numarasının 1 olduğunu söyledi, bundan dolayı çift de 11 Ocak saat 11:11'de evlendi. Bunun üzerine DAIGO'da eğer 11 Kasım'da evlenseydik maksimum uyuşma olacaktı ancak o kadar uzun süre bekleyemezdik şeklinde bir espri yaptı.

11.01.2015 Basın toplantısı

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=S42xWwOz7BE[/youtube]

İkili 2011 yılında DAIGO'nun Kitagawa'nın başrolünde oynadığı "LADY ~Saigo no Hanzai Profile~" adlı dizinin birinci bölümüne konuk olması ile tanıştı. İlk başta arkadaştılar ancak sonraları duyguları gelişti ve 2014 bahar ayında çıkmaya başladılar. Daha sonra kış ayında da sevgili oldukları manşetleri süslemişti. DAIGO, 2015 yılının Ağustos ayında 24 Hour TV bağış koşusunu tamamladıktan sonra Kitagawa ile bir restoranda Kitagawa'nın 29. yaş gününü kutlamış ve bu sırada da Kitagawa'ya evlilik teklifinde bulunmuştu. Ardından da çiftin Ocak ayında evleneceği söylentisi manşetleri süslemişti.

Kaynak: tokyohive, Arama! Japan, unleashthegeek

Hades

Sarangni
Sarangni
 İletiTarih: 17 Ocak 2016, 17:14

Jeong Woo(36)
Doğum Tarihi:14 Ocak 1981
Boyu:1.80 m
Gerçek İsmi:정우
Sarangni Puanı:
9.2 (9 Oy)
  • Currently 129.08/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Biyografi:Esi: Yu-mi Kim

Yu-mi Kim(38)
Doğum Tarihi:12 Ekim 1980
Boyu:1.70 m
Gerçek İsmi:김유미
Sarangni Puanı:
0.0 (0 Oy)
  • Currently 0/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Biyografi:Esi: Jeong Woo

Oyuncu çift Jung Woo ve Kim Yoo Mi'nin geçtiğimiz gün basına açık olmayan, sadece aile ve yakınlarının olduğu bir törenle evlendikleri bildirildi. Bir yastıkta kocasınlar diyor, mutluluklar diliyoruz. :')

a.j.

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiTarih: 08 Şubat 2016, 00:27
Tanaka Rena Evlendi!

Tanaka Rena (35), 5 Şubatta ajansı aracılığıyla evlendiğini duyurdu. Ajansın yaptığı duyuruya göre Tanaka'nın kocası 40 yaşında bir doktor, bir arkadaşları vasıtası ile tanışmış ve geçen yazda çıkmaya başlamışlar. Tanaka duyuruyu yaptığı gün nikahını kıydı ve kocasının dürüst kişiliği ve yumuşak mizaçlı olmasının kendisini çektiğini söyledi. Ayrıca onu çok iyi anlayan kişi ile sıcacık bir yuva inşaa etmek istediğini ve önüne gelecek olan tüm projelerde sıkı çalışacağını da sözlerine ekledi. Tanaka, bugüne kadar kendisini destekleyen insanlara çok teşekkür edip, bundan sonrada kendisini desteklemelerini rica ederek sözlerini sonlandırdı.

Kaynak: doramaworld

a.j.

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiTarih: 19 Mart 2016, 17:16
Ryo Kimura ile Megumi Okina Evlendi!

12 Martta aktör Ryo Kimura (27, Hanazakari no Kimitachi e) iki kez evlenip boşanmış, ikinci evliliğinden 2 kız çocuk sahibi olan aktris Megumi Okina (36, Ju-on: The Grudge) ile evlendiğini bir faks ile basın organlarına duyurdu.

Çift 2013 yılında birlikte rol aldıkları "elephants" adlı tiyatro oyununda tanışıp çıkmaya başlamış, kısa bir süre sonrada Megumi'nin ikinci evliliğinden olma biri 6 diğeri 4 yaşında olan kızları ile aynı evde yaşamaya başlamışlardı, komşuların söylediğine göre çocuklar çoktan Ryo'ya "baba" demeye başlamıştı. Ancak o yıllar Megumi Okina henüz 2009 yılında evlendiği ikinci eşinden resmi olarak boşanmamıştı, yalnızca ayrı evlerde yaşıyorlardı ve resmi olarak eşinden 2015 yılının Eylül ayında boşandı.

2014 yılında bir gazetecinin dediğine göre; "Eşi boşanmaya bir çözüm bulmaya çalışırken Megumi çok kızgındı ve onunla konuşmak dahi istemiyordu. Ayrıca kocası çocukların velayetini de istemişti."

Megumi Okina, Japonya basınında "erkek yiyici" olarak nam salmış bir aktris. Önceleri aktör Saito Takumi ve Oshio Manabu gibi birçok ünlü aktörle çıkmış hatta Oshio Manabu ile ilişki yaşarkenki +18 fotoğrafları basına sızmıştı. 2004 yılında ise Cyber Agent Şirketi'nin başkanı ile evlenmişti ancak 1,5 yıl sonra aile yapısına farklı bakış açıları nedeniyle boşandıkları söylenmişti ama daha sonra Megumi'nin eşini aldattığı ortaya çıktı. Bu süre zarfında televizyonlara çıkmayarak kariyerine ara verdi. Daha sonra 2009 yılında IT Şirketi'nin başkanı ile evlendi ve 2 kız çocuk sahibi oldu. Sonraları evli çift ayrı evlerde yaşamaya başladı ve 2013 yılında Megumi "elephants" adlı tiyatro oyununda Ryo Kimura ile tanışıp çıkmaya başladı, kısa bir süre sonrada Megumi'nin ikinci evliliğinden olma biri 6 diğeri 4 yaşında olan kızları ile aynı evde yaşamaya başladılar. Sonraları 2015 yılının Eylül ayında eşinden resmi olarak boşandı ve 2. eşinden de boşanma nedeni kayıtlara aldatma olarak geçti.

Kimura Ryo, 2007 yılında birlikte rol aldıkları "Heat Island" adlı filmde tanıştığı Keiko Kitagawa ile çıkmıştı, Keiko'nun dairesine girerken ve Shibuya'da birçok yerde birlikte görüntülenmişlerdi. Daha sonra ise 2008 yılında Nao Minamisawa ile çıkmıştı.

Kaynak: iduobo, tokyokinky, unleashthegeek

a.j.

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiTarih: 03 Mayıs 2016, 17:10
Aibu Saki Evlendi!

03 Mayısta Aibu Saki (31), 36 yaşındaki bir kozmetik şirketi başkanı ile evlendi.

Aibu Saki; "Beni destekleyen herkese;
Bu özel hayatımla ilgili ama duyurmak istiyorum, ben Aibu Saki 03 Mayısta evlendim. Onunla arkadaşım vasıtasıyla tanıştım ve nihayetinde yakınlaşıp sevgili olduk. Geçen yılın sonlarında bana evlenme teklif etti. Bunu herkesle paylaştığım için çok mutluyum. Ben sakar biriyim ve o da bana hoşgörüyle yaklaşıyor, benimle büyük bir aşkla ilgileniyor. Onunla birlikte bol bol gülebildiğimiz bir aile inşaa etmek istiyorum. Mükemmel değiliz ama lütfen önceden olduğu gibi bizi destekleyip bize rehberlik etmeye devam edin."

Kaynak: tokyohive

jasminee

Admin
Admin
İletiTarih: 07 Mayıs 2016, 15:05
SPEC İkilisi Gerçek Hayatta Sevgili Oldu

Erika Toda(29)
Doğum Yeri:Kobe, Japan
Doğum Tarihi:17 Temmuz 1987
Boyu:1.62 m
Sarangni Puanı:
9.0 (24 Oy)
  • Currently 126.56/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Ryo Kase(42)
Doğum Yeri:Yokohama, Japonya
Doğum Tarihi:9 Kasım 1974
Boyu:1.74 m
Gerçek İsmi:加瀬亮
Sarangni Puanı:
10.0 (9 Oy)
  • Currently 140/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Wowowow sayın seyirciler oleyo hehey
Bizim Toma ve Sebumi birlikteler wub yahoo
2010'dan 2013'e kadar birlikte rol aldıkları SPEC serisinden sonra "Kono Machi no Inochi ni" dizisinde tekrar buluşan ikili geçen sene çekimlerde çıkmaya başlamış.
Umarım yakında evlilik haberlerini de veririz clap2

Hades

Sarangni
Sarangni
 İletiTarih: 27 Mayıs 2016, 09:31
Nodame'miz evlendiiiiiii! clap2

Juri Ueno(30)
Doğum Yeri:Kakogawa, Japonya
Doğum Tarihi:25 Mayıs 1986
Boyu:1.66 m
Gerçek İsmi:上野樹里 (うえの じゅり)
Sarangni Puanı:
9.3 (24 Oy)
  • Currently 129.5/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Biyografi:Esi: Sho Wada

Juri Ueno ile rock grubu "Triceratops"ın üyesi Sho Wada dün evlenmişler. hehey

İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 5. sayfa (Toplam 6 sayfa) [Bu başlıkta 107 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4, 5, 6 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
 Forum Ana Sayfa » Genel Sohbet » Havadis
Forum Seçin:  

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız