Forum Ana Sayfa » Genel Sohbet » Havadis
Nikahta keramet vardır.

Bölüm Yetkilileri: Editör, Moderator
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 6 sayfa) [Bu başlıkta 114 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4, 5, 6 Sonraki »
Yazar Mesaj
berre

Üye
İletiler: 2022
İletiTarih: 20 Nisan 2011, 13:00
6-7 yas kadar var fark var bildigim kadariyla. Olsun, Koyuki'den daha guzelini bulabilecek degildi ya Matsuyama

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Daisy~

Çevirmen
Çevirmen
İletiler: 1957
İletiTarih: 20 Nisan 2011, 13:27
Şaşırdım oleyo
İkisini de severim ama çıktıklarını bilmediğim için çok alakasız kişiler gibi geldi birden sırıtma

Neyse, Allah mesut etsin hehey

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
hiraru

Üye
İletiler: 478
İletiTarih: 27 Nisan 2011, 22:25
Koyuki'yi Kimura'nın birkaç dizisinde izlemiştim. Gerçekten güzel bir bayan. Allah bir yastıkta kocatsın. Smile

bariselcisi

Üye
İletiler: 54
İletiTarih: 29 Nisan 2011, 01:30
Kenichi Matsuyama ve Koyuki cifti yakışmış birbirlerine ama eita için aynı şeyii söyleyemeyeceğim. thinking Ayrıca Hiro'nun haberine de üzüldüm.Evlenmesini istemezdim Smile

Setsuna

Usta Çevirmen
Usta Çevirmen
İletiler: 973
İletiTarih: 18 Mayıs 2011, 00:51
Evvet, uzun zamandır Kore'den haber eklenmemiş öyleyse mutlu haberi benden duyun.

VARAN 1

Creating Destiny'de başrolü paylaşan Terroir dizinin yakışıklısı Ki Tae Young ve S.E.S Grubunun eski üyesi Eugene Temmuz ayında dünya evine girmeye hazırlanıyor. Bir aralar Ki Tae Young manyağı olarak haberi ilk gördüğümde taş yutmuş gibi oldum ama etkisi uzun sürmedi... Kendilerine mutluluklar diliyorum. Allah bir yastıkta kocatsın Ki Tae Young'a benzeyen 3 oğul 2 de kzıları olsun.

VARAN 2

IRIS dizisinde Lee Byung'un en yakın arkadaşı Sa Wo rolünde oynayan yakışıklı benim deyişimle taş gibi olan sayın Jeong Joon Ho, geçenlerde dünya evine girdi. Gelin hanım haber sunucusu. Ve damat beyden tam 9 yaş küçük. Allah bir yastıkta kocatsın efem.

VARAN 3:

JET dedikodu:

Bu arada uzun süredir ortalarda görünmeyen Han Ji Min'in, ünlü aktör So Ji Sub ile evlilik hazırlıkları içinde olduğu söyleniyor. İkisinin de yeni sezonda programları olacağı için kesin ifadeler kullanmıyorlarmış. Yani süpriz bir nikah olursa demedi demeyin.

seon duk

Üye
İletiler: 511
İletiTarih: 18 Mayıs 2011, 01:12
Allah bir yastıkta kocatsın inşallah yeni evlenenleri ve evlenecek olanları. hehey So ji sub ve Han ji min çok yakışmışlar umarım evlenirler... wub
Tabi bu evlenen benim oppam Bae yong jong olsaydı aynı tepkiyi verirmiydim bilemiyorum. oleyo
Haber için çok teşekkürler sevgili Setsuna flowers

MELEĞİM

Üye
İletiler: 68
İletiTarih: 27 Mayıs 2011, 00:32
Hepiniz çok tatlısınız.Paylaşımlarınız ve birbirinizle olan diyaloğunuza bayıldım.Allah muhabbetinizi bozmasın inşallah. yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo

Mirune

Asya Ruhları
Asya Ruhları
İletiler: 1832
İletiTarih: 27 Mayıs 2011, 02:36
Hiçbirini tanımıyorum ama iyi olmuş. Allah bir yastıkta kocatsın. sırıtma

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
aysemin

Üye
İletiler: 1082
İletiTarih: 27 Mayıs 2011, 03:06
Tüm çiftlere mutluluklar dileyeyim ben de, ama...

« Setsuna » demiş ki:
Bu arada uzun süredir ortalarda görünmeyen Han Ji Min'in, ünlü aktör So Ji Sub ile evlilik hazırlıkları içinde olduğu söyleniyor. İkisinin de yeni sezonda programları olacağı için kesin ifadeler kullanmıyorlarmış. Yani süpriz bir nikah olursa demedi demeyin.

jasminee

Admin
Admin
İletiler: 2062
İletiTarih: 10 Haziran 2011, 08:19
Bizim Chundrella evlenmiş de haberim yok ^^
Lee Chun Hee, "Smile, you" dizisinden rol arkadaşı Jeon Hye Jin ile 11 Mart'ta dünya evine girmiş.
Family Outing'de gerçek hayatta ne kadar saf(!) bir karaktere sahip olduğunu gösteren ve bu haliyle gönüllerimize taht kurmuş olan Chundrella'nın düğününe, Hyori, Park Shi Hoo, Kim Jong Kook, Lee Min Jung, Jung Il Woo gibi bir çok ünlü de katılmış. En iyi arkadaşı Gong Yoo da düğünde sunuculuk yapmış. Birbirlerine çok yakışmışlar. Kendilerine buradan mutluluklar diliyorum!!

seon duk

Üye
İletiler: 511
İletiTarih: 10 Haziran 2011, 10:13
Gerçekten çok yakışmışlar. Allah mutlu mesut etsin. Teşekkürler jasminee flowers

hasret

Yeni Üye
İletiler: 11
İletiTarih: 13 Haziran 2011, 15:17
oppalar evlenince bizler kotu oluyoruz Sad friends
ama hayatin kanunu mesut olsunlar

lucksoul

Yeni Üye
İletiler: 8
İletiTarih: 06 Temmuz 2011, 00:15
« Mirune » demiş ki:
Hiçbirini tanımıyorum ama iyi olmuş. Allah bir yastıkta kocatsın. sırıtma

Smile tanıyanlarda sanki akrabaymış gibi ; ay çok güldüm ya...

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Setsuna

Usta Çevirmen
Usta Çevirmen
İletiler: 973
İletiTarih: 14 Ekim 2011, 10:48
Alıntı:

Beş yıldır Kore kültürüyle iç içe olunca, ne kadar filmi dizisi varsa izleyince bir de bazılarının çevirisini yapınca akrabadan da fazla sevgi duyuyorsun. friends Onların sevinçleri senin de sevincin oluyor. yahoo Tabii yine de duyduğun samimiyetle alakalı bir durum... sırıtma Herkeste aynı olmaz... hehey

AlwaysAnAhjumma

Üye
İletiler: 213
İletiTarih: 14 Ekim 2011, 19:45
« Setsuna » demiş ki:
Alıntı:

Beş yıldır Kore kültürüyle iç içe olunca, ne kadar filmi dizisi varsa izleyince bir de bazılarının çevirisini yapınca akrabadan da fazla sevgi duyuyorsun. friends Onların sevinçleri senin de sevincin oluyor. yahoo Tabii yine de duyduğun samimiyetle alakalı bir durum... sırıtma Herkeste aynı olmaz... hehey
Çok doğru söylemişsiniz clap2 , kesinlikle katılıyorum sırıtma .

tendo

Üye
İletiler: 195
İletiTarih: 19 Ekim 2011, 01:10
« jumong's girl » demiş ki:
« Setsuna » demiş ki:
Alıntı:

Çok doğru söylemişsiniz clap2 , kesinlikle katılıyorum sırıtma .

Yazdığınız yazılara lafım yok ama , imzanızdaki Beşiktaşa tapacaksınız yazınız çok gereksiz bir yazı olmuş çok , lakin bunu yazarak , taraftar değil tuttuğunuz takıma düşman kazandırmış olursunuz , fanatik olan hiç bir taraftar sizin yaptığınızı kendi takımına yapmaz... wave

lucksoul

Yeni Üye
İletiler: 8
İletiTarih: 01 Aralık 2011, 21:45
« Setsuna » demiş ki:
Alıntı:

Bende 5 - 6 yıldır iç içeyim,hatta bi ara hastalık bi takıntı haline gelmişti halada öle ama sizin kadar iç içe deilmişim demek Smile nse...

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mirune

Asya Ruhları
Asya Ruhları
İletiler: 1832
 İletiTarih: 11 Şubat 2012, 09:52
Akanishi Jin ve Meisa Kuroki 2 Şubat'ta evlendi. Artık duymayan kalmamıştır ama burada da paylaşayım dedim. sırıtma

Jin Akanishi
Doğum Yeri:Tokyo, Japonya
Doğum Tarihi:4 Ağustos 1984
Boyu:1.76 m
Gerçek İsmi:Hitoshi Akanishi
Takma İsmi:Bakanishi
Sarangni Puanı:
9.4 (22 Oy)
  • Currently 131.74/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Meisa Kuroki
Doğum Yeri:Okinawa, Japonya
Doğum Tarihi:28 Mayıs 1988
Boyu:1.65 m
Gerçek İsmi:Satsuki Shimabukuro
Sarangni Puanı:
9.2 (16 Oy)
  • Currently 128.66/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Daisy~

Çevirmen
Çevirmen
İletiler: 1957
İletiTarih: 11 Şubat 2012, 11:09
Aaa oleyo Ben duymamıştım valla, çok da şaşırdım ph34r

Ama ikisi de güzel insanlar, yakışırlar hehey

bariselcisi

Üye
İletiler: 54
İletiTarih: 12 Şubat 2012, 02:14
Jin'in evlendiğini, hatta bebek söylentisini duyduğumda şok olmuştum. Ama biri yakışıklı biri güzel, iyi bulmuşlar birbirlerini. Hala şaşırmaktayım ancak, mutluluklar dilemekten başka yapacak birşey de yok tabi. Smile

İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 6 sayfa) [Bu başlıkta 114 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4, 5, 6 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
 Forum Ana Sayfa » Genel Sohbet » Havadis
Forum Seçin:  

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız