Forum Ana Sayfa » Altyazı » Çeviri Duyuruları » Dizi Çevirileri
The King Loves (2017) -Skr-

Bölüm Yetkilileri: Altyazı Onay, Moderator
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 33 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
Yazar Mesaj
FatimaMinah

Çırak Çevirmen
Çırak Çevirmen
İletiler: 152
 Bu Seni Kendinden Bile Çok Seven Benim Hikayem
İletiTarih: 17 Temmuz 2017, 16:59
The King Loves

göz görmeyince gönül katlanır

"The King Loves" (2017) Türkçe [11] İngilizce [20] Altyazı
Yönetmen:Sang-hyeob Kim
Vizyon Tarihi:17 Temmuz 2017
IMDB Puanı:8.1 (0 Oy)
Tür:Dram | Romantik | Tarihi
Süre:30 dk
Ülke:Güney Kore
Film Dili:Korece
Sarangni Puanı:
7.5 (2)
  • Currently 105/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Si-wan ImYun-ah ImHong Jong-HyeonHwan-hee ParkMin-seok Oh

Adı: The King Loves
Yönetmen: Kim Sang Hyub
Senaristler: Kim Yi Ryung (roman), Song Ji Na
Bölüm Sayısı: 40 (Her bölüm 30 dakika)
Yayın Aralığı: 17 Temmuz - 19 Eylül 2017
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi ve Salı, 22:00
Ülke: Güney Kore
Dil: Korece

Konusu:
Wang Won (Siwan) Goryeo'nun veliaht prensidir. Yakışıklı yüzünün yanında fetihlerde bulunmayı arzuluyordur.
En iyi arkadaşı Wang Rin (Hong Jong-Hyun) asil bir aileden gelir, aynı zamanda muhafızıdır.
Ülkedeki en zengin adamın kızı güzel Eun San (Yoona) bu iki adamın karşısına çıkar.
Üçü yakın arkadaş olurlar. Ancak işler Wang Won ve Wang Rin'in, Eun San'a aşık olmasıyla karışır.

Oyuncular:
Siwan - Wang Won
"Ömrümdeki yegane dosttu,
ömrümdeki yegane kadındı."

Yoona - Eun San
"Şimdi anladım. Kalbimin neden
kimi zaman pır pır ettiğini, kimi zaman ağrıdığını."

Hong Jong Hyun - Wang Rin
"Yaşarken kalbin nasıl durabilir ki?"

Diğer Oyuncular:
Kim Jung Wook - Haremağası Kim
Bang Jae Ho - Jin Gan
Ki Do Hoon - Jang Ui
Lee Ki Young - Eun Young Baek
Eom Hyo Seop - Lee Seung Hyoo
Park Ji Hyun - Bi Yeon
Kim Jung Hak - Koo Hyung
Kim Ho Jin - Wang Young
Park Hwan Hee - Wang Dan
Yoon Jong Hoon - Wang Jeon
Oh Min Suk - Song In
Choi Jong Hwan - Song Bang Young
Choo Soo Hyun - Ok Boo Yong
Park Young Woon - Moo Suk
Jung Bo Suk - Kral Chungnyeol
Jang Young Nam - Kraliçe Wonsung
Kim Byung Choon - Choi Se Yeon
An Se Ha - Gae Won
Nam Da Reum - Wang Won (gençliği)
Lee Seo-Yeon - Eun San (gençliği)
Yoon Chan Young - Wang Rin (gençliği)

Fragman:

Çevirisini üstlenmiş bulunmaktayım. İzleyeceklere şimdiden iyi seyirler dilerim. wub

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
 Film AdıDownloadDilFPSÇevirmenReleaseCD SayısıGönderen
"The King Loves"13
29.97FatimaMinahNEXTS1xB33-36FatimaMinah
"The King Loves"21
29.97FatimaMinahNEXTS1xB29-32FatimaMinah
"The King Loves"28
29.97FatimaMinahNEXTS1xB25-28FatimaMinah
"The King Loves"29
29.97FatimaMinahNEXTS1xB21-24FatimaMinah
"The King Loves"41
29.97FatimaMinahNEXTS1xB19-20FatimaMinah
"The King Loves"42
29.97FatimaMinahNEXTS1xB17-18FatimaMinah
"The King Loves"44
29.97FatimaMinahNEXTS1xB13-16FatimaMinah
"The King Loves"44
29.97FatimaMinahNEXTS1xB09-12FatimaMinah
"The King Loves"44
29.97FatimaMinahNEXTS1xB07-08FatimaMinah
"The King Loves"44
29.97FatimaMinahNEXTS1xB05-06FatimaMinah
"The King Loves"44
29.97FatimaMinahNEXTS1xB01-04FatimaMinah
"The King Loves"134
29.97Fansub720p-NEXTS1xBPaketHades
emis

Usta Çevirmen
Usta Çevirmen
İletiler: 1382
İletiTarih: 17 Temmuz 2017, 17:54
Kolay gelsin Fatima. flowers

Hades

Sarangni
Sarangni
İletiler: 8346
İletiTarih: 17 Temmuz 2017, 17:55
Kolay gelsin. flowers

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
juliet

Çevirmen
Çevirmen
İletiler: 2760
İletiTarih: 17 Temmuz 2017, 18:17
Çok çok kolay gelsin, kuzum friends flowers :=)

DaMieN

Moderator
Moderator
İletiler: 983
İletiTarih: 18 Temmuz 2017, 10:50
Çeviri için ben de kolaylıklar, oscarlık oyunculuk performansı ile Yoona'yı izleyeceklere şimdiden sabırlar diliyorum sırıtma

FatimaMinah

Çırak Çevirmen
Çırak Çevirmen
İletiTarih: 23 Temmuz 2017, 18:02
Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar wub

İlk 4 bölüm yüklendi, izleyeceklere iyi seyirler whistling

juliet

Çevirmen
Çevirmen
İletiTarih: 23 Temmuz 2017, 19:22
Ellerine sağlık, hatun friends flowers :=)

FatimaMinah

Çırak Çevirmen
Çırak Çevirmen
İletiTarih: 28 Temmuz 2017, 22:42
Teşekkür ederim julim wub
5. ve 6. bölümler yüklendi, iyi seyirler hehey

juliet

Çevirmen
Çevirmen
İletiTarih: 29 Temmuz 2017, 00:40
Ellerine sağlık, kuzum friends flowers :=)

Stars Hollow

Üye
İletiler: 139
İletiTarih: 29 Temmuz 2017, 22:46
Ellerine sağlık. flowers wub

Yoona'yı izlemeyeceğim diyordum ama ilk 2 bölümü merakımdan izledim ve işin garibi diziyi sevdim. sırıtma

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
FatimaMinah

Çırak Çevirmen
Çırak Çevirmen
İletiTarih: 31 Temmuz 2017, 21:48
Julim ve Stars Hollow teşekkürler wub

7. ve 8. bölümler eklenmiştir, iyi seyirler

Stars Hollow inan ki ben de 9 ve 10'u kaynak çıkmadan bir izliyim dedim ve bayıldım yahoo

FatimaMinah

Çırak Çevirmen
Çırak Çevirmen
İletiTarih: 05 Ağustos 2017, 21:48
9, 10, 11 ve 12. bölümler eklenmiştir, iyi seyirler hehey

pirpir

Asya Ruhları
Asya Ruhları
İletiler: 2434
İletiTarih: 06 Ağustos 2017, 13:14
« DaMieN » demiş ki:
Çeviri için ben de kolaylıklar, oscarlık oyunculuk performansı ile Yoona'yı izleyeceklere şimdiden sabırlar diliyorum sırıtma

In ShiWan için izlemek istiyorum ama YoonA ve öbür melanet yüzünden elim gitmiyor. Dizi güzel mi izleyeyim oleyo

Not: Bu lanet kadın yüzünden K2 nin son 4 bölümünü izlemedim halbuki Ji Chang Wook instada takip ettiğim tek Koreli cray yani düşünün o bile kadının korkunçluğunu kapatamadı cray cray cray

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
DaMieN

Moderator
Moderator
İletiler: 983
İletiTarih: 06 Ağustos 2017, 17:35
« pirpir » demiş ki:
« DaMieN » demiş ki:

In ShiWan için izlemek istiyorum ama YoonA ve öbür melanet yüzünden elim gitmiyor. Dizi güzel mi izleyeyim oleyo

Not: Bu lanet kadın yüzünden K2 nin son 4 bölümünü izlemedim halbuki Ji Chang Wook instada takip ettiğim tek Koreli cray yani düşünün o bile kadının korkunçluğunu kapatamadı cray cray cray

Yoona inanılmaz kötü oyuncu, net. Sadece ve sadece şarkı söylemeli. Fakat nerden torpili varsa artık sürekli bir yerlerden işi götürüp ekranlarda görünmeyi başarıyor. K2'da Yun-ah Song'un olağanüstü performansı sayesinde Yoona'yı görmezden gelebildim ben de. Fakat bu diziyi izlemedim, izlemeyi de düşünmüyorum. O yüzden izleyen arkadaşların yorumları daha önemli....

THEMİS

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiler: 2452
İletiTarih: 06 Ağustos 2017, 23:17
Eline sağlık FatimaMinah. flowers wub

Yoona noktasında ben de hemfikirim. Kızda zerre oyunculuk yok. Bayıyor beni. Sadece fiziksel ''güzelliğiyle'' iş görüyordur. Bana güzel bile gelmiyor orası ayrı. Yüzü güzel olan her ses sanatçısına bir rol kesiyorlar gibi sanki mesleği oyunculuk olan aktör aktrislerin soyu tükendi. Sevmediğim o kadar kadın var oyuncu olan ama rolünün hakkını verdiği sürece sevmesem de izlerim oynadığı diziyi konuyu seversem. Lakin diğer oyuncular üst düzey rol sergileseler dahi diziyi aşağı çekmeye ve tahammülsüz kılmaya niteliksiz bir başrolün varlığı yeterli olabiliyor çoğu zaman, o yüzden maalesef izleyemiyorum artık Yoona'nın olduğu diziyi çünkü kaliteli olacak olan diziyi bile aşağı çekiyor. Sırf bu şekilde izlediğim bir dizi vardı. Oyunculuktan zerre nasibini almamış bir aktör oynuyordu önyargımı yıkmak adına ve konuyu sevdiğimden izlemeye koyuldum lakin dizinin bitmesi 3 ayımı almıştı. ph34r Neyse fazla işgal etmeyeyim başlığı. Devamında kolay gelsin FatimaMinah. flowers

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
FatimaMinah

Çırak Çevirmen
Çırak Çevirmen
İletiTarih: 07 Ağustos 2017, 22:19
Teşekkür ederim arkadaşlar hehey
Yoona'ya herkesin paragraflarca dökeceği bir kini var demek oleyo Kendisini pek bilmem, K2 falan da izlemedim -şükürler olsun-, dizide haliyle oyunculuğuna şaşırdım, her bölüm en az iki kere yönetmen bu performansla tatmin olmuş ve bunu gerçekten yayınlıyorlar mı diye düşünüyorum oleyo İkinci namca da pek iyi değil ama belki de ben sevmediğim için öyle geliyordur thinking Neyse bu ikisi dizinin tek kötü noktaları bence. Yönetmen mükemmel, senarist harika bir iş çıkarıyor ve diziyi almama sebep olan Siwan elbette gözümü ve gönlümü doyuruyor whistling
Yabancı fanlar Yoona'nın en iyi oyunculuğu demiş bu arada. Dediğim gibi bir bölümde iki sahnede falan kötü oluyor ama benim izlememe engel olacak derecede değil kesinlikle. Hatta her hafta bölümleri iple çekiyorum, Criminal Minds'a göre çok daha yüksek bir şevkle ve zevkle çeviriyorum. Yoona çok da kafaya takılmadan izlenirse sevilebilecek bir yapım benim nazarımda. En azından bir 10. bölüme (normalde 5 oluyor) kadar izleyip devam edip etmeyeceğine karar verebilirsin. wub @pirpir

pirpir

Asya Ruhları
Asya Ruhları
İletiTarih: 08 Ağustos 2017, 19:03
« FatimaMinah » demiş ki:
Teşekkür ederim arkadaşlar hehey
Yoona'ya herkesin paragraflarca dökeceği bir kini var demek oleyo Kendisini pek bilmem, K2 falan da izlemedim -şükürler olsun-, dizide haliyle oyunculuğuna şaşırdım, her bölüm en az iki kere yönetmen bu performansla tatmin olmuş ve bunu gerçekten yayınlıyorlar mı diye düşünüyorum oleyo İkinci namca da pek iyi değil ama belki de ben sevmediğim için öyle geliyordur thinking Neyse bu ikisi dizinin tek kötü noktaları bence. Yönetmen mükemmel, senarist harika bir iş çıkarıyor ve diziyi almama sebep olan Siwan elbette gözümü ve gönlümü doyuruyor whistling
Yabancı fanlar Yoona'nın en iyi oyunculuğu demiş bu arada. Dediğim gibi bir bölümde iki sahnede falan kötü oluyor ama benim izlememe engel olacak derecede değil kesinlikle. Hatta her hafta bölümleri iple çekiyorum, Criminal Minds'a göre çok daha yüksek bir şevkle ve zevkle çeviriyorum. Yoona çok da kafaya takılmadan izlenirse sevilebilecek bir yapım benim nazarımda. En azından bir 10. bölüme (normalde 5 oluyor) kadar izleyip devam edip etmeyeceğine karar verebilirsin. wub @pirpir

Seni mi kıracağım çekip bakalım konusu madem ilginç bana da şans vermek düşer.
Kolay Gelsin

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
FatimaMinah

Çırak Çevirmen
Çırak Çevirmen
İletiTarih: 14 Ağustos 2017, 10:53
« pirpir » demiş ki:

Kolay Gelsin

Yorumlarını beklerim friends Teşekkür ederim wub

Yeni bölümler eklenmiştir, izleyeceklere iyi seyirler hehey

pirpir

Asya Ruhları
Asya Ruhları
İletiTarih: 14 Ağustos 2017, 19:06
« FatimaMinah » demiş ki:
« pirpir » demiş ki:

Kolay Gelsin

Yorumlarını beklerim friends Teşekkür ederim wub

Yeni bölümler eklenmiştir, izleyeceklere iyi seyirler hehey
Kötü olacağına emin oldum dizilerden zevk almak gibi kötü ve tutarsız bir huyum var.
Dizide aslıhdan en ilgimi çeken karakter Rin ( adama ifrittim burada da odun gibi davranıyor ama karakterin durumu tamda o)
Karakterin içinde bulunduğu durum ve karmaşası ilginç hikayede bilindik sona gidip bir kız için iki dostun karşı karşıya gelmesi söz konusu olacak herhalde umarım kısır döngüye girmez.
Şu an için umut vaadediyor. Yine YoonA nın odun gibi gösterdiği oyunculuk sağ olsun kızın gönlü kimde anlamak o kadar da kolay değil.
kısacası iyi oyuncu olarak bulmadığım iki karakterin ifadelerini de okuyamadığımdan hikayedeki yerlerini oturtamıyorum bu da heyecan yaratıyor. İroniye bak be
Im ShiWan bu iki yeteneksiz odunun yanında mimik yaptığından gayet seyredilebilir bir oyun veriyor ama evet boyu kısa mı kısa
Yeni bölüm gelmiş izleyeyim bari ellerine sağlık.

FatimaMinah

Çırak Çevirmen
Çırak Çevirmen
İletiTarih: 18 Ağustos 2017, 22:08
17 ve 18. bölümler eklenmiştir, keyifli seyirler dilerim hehey

« pirpir » demiş ki:
Kötü olacağına emin oldum dizilerden zevk almak gibi kötü ve tutarsız bir huyum var.
Dizide aslıhdan en ilgimi çeken karakter Rin ( adama ifrittim burada da odun gibi davranıyor ama karakterin durumu tamda o)
Karakterin içinde bulunduğu durum ve karmaşası ilginç hikayede bilindik sona gidip bir kız için iki dostun karşı karşıya gelmesi söz konusu olacak herhalde umarım kısır döngüye girmez.
Şu an için umut vaadediyor. Yine YoonA nın odun gibi gösterdiği oyunculuk sağ olsun kızın gönlü kimde anlamak o kadar da kolay değil.
kısacası iyi oyuncu olarak bulmadığım iki karakterin ifadelerini de okuyamadığımdan hikayedeki yerlerini oturtamıyorum bu da heyecan yaratıyor. İroniye bak be
Im ShiWan bu iki yeteneksiz odunun yanında mimik yaptığından gayet seyredilebilir bir oyun veriyor ama evet boyu kısa mı kısa
Yeni bölüm gelmiş izleyeyim bari ellerine sağlık.

Zevk almana sevindim friends Şimdiye kadar bırakmadıysan daha da bırakmazsın herhalde, yani saçmalamazlarsa oleyo
Rin'i oynayan adamı hiiç sevmediğim için karakterini de sevemiyorum, ha sevseydim yine de sevmezdim orası ayrı oleyo Aşkını itiraf edemeyen karakterleri sevmiyorum çünkü whistling
Bir kız için iki dostun karşı karşıya gelmesi şu an için en istemediğim senaryo ama aldığım istihbarata göre kız Rin'e aşık olacakmış, benim Siwan'ım kalacak ortada, inşallah yalan haberdir cray Yoksa kılıçlarımı kuşanıp kan akıtmaya gideceğim ph34r
Siwan'ımın boyu cidden kısa ama tek kusuru da varsın o olsun wub
Ha bir de Yoona'nın oyunculuğunda gelişme var mı? Eski yapımlarını izlemediğim için kıyaslama yapamıyorum, soranlara ne cevap versem bilemiyorum o yüzden thinking

İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 33 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
 Forum Ana Sayfa » Altyazı » Çeviri Duyuruları » Dizi Çevirileri
Forum Seçin:  

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız