Forum Ana Sayfa » Altyazı » Çeviri Duyuruları » Dizi Çevirileri
"Romantic Doctor, Teacher Kim" (2016) - SKr

Bölüm Yetkilileri: Altyazı Onay, Moderator
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 78 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4
Yazar Mesaj
Hades

Sarangni
Sarangni
İletiler: 7298
İletiTarih: 04 Ocak 2017, 07:40
Ellerine sağlık. flowers
Kim Sabu'nun hak ettiği daesang ödülünden ve diğer oyuncuların hak ettiği ödüllerden sonra bu bölüm harika gelecek. wub

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
juliet

Admin
Admin
İletiler: 2264
İletiTarih: 04 Ocak 2017, 13:55
Ellerine sağlık, kuzucum friends flowers :=)

♥Güçlenene kadar iyi falan olmayacağım♥

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
THEMİS

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiler: 2367
İletiTarih: 04 Ocak 2017, 18:26
Ellerine sağlık. flowers wub

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Stars Hollow

Üye
İletiler: 82
İletiTarih: 04 Ocak 2017, 22:55
Elinize sağlık. flowers wub

Çok heyecanlı bir yerde bitti. Yeni bölümü 4 göz bekliyorum. yahoo

Çeviride kolaylıklar dilerim. wub

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
mircelona*

Çırak Çevirmen
Çırak Çevirmen
İletiler: 650
İletiTarih: 05 Ocak 2017, 11:23
julim, THEMIS teşekkür ederim arkadaşlar. friends

Stars Hollow, dizi Gayo Daejun yüzünden bir bölüm gecikmeseydi o bölümden sonra 6 gün beklememiz gerekecekti. oleyo Bu bölüm de benim en keyif aldığım bölümlerden biri oldu. Çok iyi

gisu, aramıza hoş geldiniz. Ne güzel sözler yazmışsınız öyle. Hepsi için teşekkür ederim, mutlu oldum. sırıtma
Ben de uzun süredir güncel dizi çevirmiyordum ama daha önce bu sayfaya yazdığım gibi, bu dizinin çevirisiyle ilgili hemen hemen tüm etkenler çeviriyi olumlu yönde etkiledi. hehey
Bu arada ben de geçenlerde Do In Beom'a tek ben mi üzülüyorum diyordum, yalnız değilmişim.

17. Bölümün çevirisini gönderdim.
Herkese keyifli seyirler.

Hades, teşekkürler. Ben de tam ondan bahsedecektim. hehey
Gelelim SBS Drama Awards'a...
Aldığımız 7 ödül şu şekilde:

Han Suk Kyu: Daesang (Büyük Ödül) clap2
Seo Hyun Jin & Yoo Yeon Seok: En İyi Çift (İki diğer çiftle paylaştılar.)
Seo Hyun Jin ve Yoo Yeon Seok: Drama Türünde Mükemmellik Ödülü
Kim Min Jae: Yeni Yıldız Ödülü
Seo Hyun Jin ve Han Suk Kyu: Zirvedeki 10 Yıldız

göz görmeyince gönül katlanır
Bu da taşikardik olduğum anlar

Hades

Sarangni
Sarangni
İletiTarih: 05 Ocak 2017, 13:13
Ellerine sağlık. flowers

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
pirpir

Sunum Grubu
Sunum Grubu
İletiler: 2412
İletiTarih: 07 Ocak 2017, 14:18
Dizi devam ederken dayanamayip durdurdum buraya icimi dokmeye geldim. Allaaaaaaaahim bu Bashekim Do denen pislik adam yuzunden ulser olacagim. Nasil sinir bozucu nasil igrenc bir insan en acisi benim gercek hayatimda da bu tur bir igrenclik abidesi insanlari gorup tanima talihsizligine erismis olmam. Laaaaan dizi cok gercek bea!
Yiter diye bagirdi pirpir olse de su adam kurtulsakkk... ve o sirada Kim Sabu bu gereksiz mahlukati herkesin yaninda rezil etti... ( sag tarafim da dizi devam ediyor bu arada )
Su adamin poposuna bir tekme atmayi ne isterdim yaaa. Bu kadar mi sinir bozucu olur bir insan...
Bela mubarek... neyse aman sacma sapan seyler yazdim ama adam cok sinir bozucu benim de icimi dokmem lazimdi

Ellerine saglik mirce flowers

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
gisu

Üye
İletiler: 36
 İletiTarih: 08 Ocak 2017, 06:52
Evet yaaa… Şu Başhekim Do denen pislik, sanki bir hastane yöneticisi değil de büyük bir şirketin CEO’su; adam paraya, mevkiye tapıyor. Koltuğunu kaptırmamak için yapmadığı şeytanlık yok. Nasıl da aklına geliyor böyle numaralar, kırk yıl düşünsem benim aklıma gelmez. Hani sürekli açık arayıp “Senin doktorluk lisansını iptal ettiririm.” diye tehditler savuruyor ya, n’olur şu dizinin sonunda şu pislik başhekimi doktorluktan men etsinler. Hani Kore dizilerinde iyi karakterler, genellikle dizi boyunca kötülük yapanları, sonunda “Büyüklük bizde kalsın.” deyip affederler ya burada affetmesinler. Kim Sabu ve diğerleri, tüm kötülükleri yapan bu adama, baş düşmanlarına acımasınlar.

Bu arada, bu dizinin OST’larından birinin kapağında (Romantic Doctor, Teacher Kim OST SCORE part.1) büyük bir pelüş oyuncağın çevresinde doktor kıyafetli iki erkek ve bir kızın olduğu bir resim var. Hem de resim Doldam Hastanesi’nin önünde çekilmiş. Acaba diyorum Doldam Hastanesi’nin üç genç cerrahı epey bir küçükken karşılaşmışlar mı, ortak bir kaderleri mi var?

Yayınlanacak bölüm sayısı azaldı, sona yaklaştık, heyecan dorukta, hep beraber bekleyelim bakalım sizin çevirilerinizi… Ellerinize sağlık mircelona*, çevirileriniz su gibi aksın, klavyenize kuvvet… çoookkk teşekkürler…
flowers

juliet

Admin
Admin
İletiler: 2264
İletiTarih: 08 Ocak 2017, 22:33
Ellerine sağlık, kuzucum friends flowers :=)

♥Güçlenene kadar iyi falan olmayacağım♥

Stars Hollow

Üye
İletiTarih: 10 Ocak 2017, 00:13

Harika bir bölümdü. İzlerken hop oturup hop kalktım.

İşin üzücü yanı dizinin bitmek üzere olması. Ama gereksiz yere uzatıp dizinin tadını kaçırmayacak olmalarına da çok sevindim. Smile

mircelona*

Çırak Çevirmen
Çırak Çevirmen
İletiTarih: 11 Ocak 2017, 11:44
Hades, julim teşekkür ederim. friends

pirpir, buyur gel dertleşelim biz hep buradayız. Adam salt kötü ama saç baş yolduruyor. oleyo Bu arada saçları dışında gözlüktür takımdır tarzını beğeniyorum ama saçlar tam kötü adam saçı olunca görünce şöyle bir sinirleri hoplatıyor. sırıtma

gisu, yavaş yavaş soruların cevabını bulmaya başladık sanki. Derken farkında varmadan dizi bitiverdi. İki bölüm kaldığına inanamıyorum. cray Bahsettiğiniz resim çok tatlış, bu başlığın da ilk sayfasında kullandım kendisini. wub Belki Kim Sabu değil ama Yoon Seo Jung'la Kang Dong Joo olabilir ha ne dersiniz. sırıtma Hep birlikte görelim.

Stars Hollow, son bölümlerden favori seçemiyorum şahsen, hep daha iyisi geliyor sanki.

Buraya uğrayıp yorumlarını paylaşan, iyi dileklerde bulunan hepinize teşekkür ederim. flowers

18. Bölümün çevirisini gönderdim.
Keyifli seyirler. flowers

Hades

Sarangni
Sarangni
İletiTarih: 11 Ocak 2017, 12:47
Ellerine sağlık. flowers

Stars Hollow

Üye
İletiTarih: 11 Ocak 2017, 20:04

17. bölümün üstüne tanımam Sunbae. Muhteşem bir bölümdü. clap2

THEMİS

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiTarih: 12 Ocak 2017, 00:49
Ellerine sağlık. flowers wub

mircelona*

Çırak Çevirmen
Çırak Çevirmen
İletiTarih: 15 Ocak 2017, 16:39
Hades, THEMIS çok teşekkürler. friends
Stars Hollow, doğrudur hoobae. Ben son bölümlerden seçemiyorum resmen zira 19 da hemen hemen her anı bir olayın peşinde hızlıca geçiverdi. oleyo

19. Bölümün çevirisini gönderdim.
Keyifli seyirler. flowers

Hades

Sarangni
Sarangni
İletiTarih: 15 Ocak 2017, 16:50
Ellerine sağlık. flowers

Stars Hollow

Üye
İletiTarih: 15 Ocak 2017, 21:20
Ellerinize sağlık. flowers wub

Yine harika bir bölümdü. Gif'ler de süper. Çok iyi "Doldam Çetesi" gözlüklü

Son bir bölüm kaldı. cray

THEMİS

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiTarih: Dün, saat: 01:12
Ellerine sağlık mircelona. flowers wub

İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 78 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4
« Önceki konuSonraki konu »
 Forum Ana Sayfa » Altyazı » Çeviri Duyuruları » Dizi Çevirileri
Forum Seçin:  

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız