Forum Ana Sayfa » Genel Sohbet » Havadis
Kanal 7'de Kore Dizileri

Bölüm Yetkilileri: Editör, Moderator
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 10 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Seppuku

Editör
Editör
İletiler: 180
 İletiTarih: 23 Ocak 2018, 17:46
Sevgilisinin ölümüne sebep olan Yoo Jung’a aşık olan Min Hyuk, sevdiği adam için hayatından vazgeçen Yoo Jung ve kendi yaptığı kazayı sevgilisine yükleyip başka bir kadınla evlenen An Doo Hoon’un sürükleyici hikayesi ‘FEDA’ çok yakında Kanal 7’de…

http://www.kanal7.com/dizi/dizi-feda

En son Seppuku tarafından 30 Ocak 2018, 10:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 defa değiştirildi.

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
DaMieN

Moderator
Moderator
İletiler: 1139
İletiTarih: 23 Ocak 2018, 18:50
Hint dizisi severlerden tepkiler gördüm. "Ne gerek vardı filan" şeklinde sırıtma Dublaj eğer işi berbat etmezse kesinlikle iş yapacağı kanaatindeyim. Çok rahat şekilde Hint pabucunu dama gönderir Kore yapımları...

Setsuna

Usta Çevirmen
Usta Çevirmen
İletiler: 990
İletiTarih: 24 Ocak 2018, 12:03
Ahh ne güzel diziydi bu, tabii dublaja kurban gidecek eminim. whistling

Ji Sung'un harika bir ses tonu var. Nasıl olacak şimdi? ph34r

Seppuku

Editör
Editör
İletiTarih: 30 Ocak 2018, 10:01
KORE DİZİSİ HAYRANLARINA İKİNCİ MÜJDE!
Kore dizileri ile yeni bir soluk getirmeye hazırlanan Kanal 7’de yayınlanacak ikinci Kore dizisi ‘Kill Me Heal Me-Sil Baştan’ adı ile ekrana gelecek.

Hades

Sarangni
Sarangni
İletiler: 9301
İletiTarih: 18 Haziran 2018, 20:03
Bugün 19:00'da ilk bölümü yayınlandı Sil Baştan'ın.

Dublaj her ne kadar iyiyse o kadar iyiydi bence. Hangi kanal olursa olsun altyazılı yayınlamayacağı kesin bir gerçekti en başında. Bu yüzden pek fazla dublaja takılmadan desteklemek en iyisi. clap2

Bu da yarınki bölümün fragmanı:

O değil de ben reytingleri bekliyorum asıl. İlk bölümden pek izlenmemişse bile ilerki bölümler yüksek alacaktır bence. Smile

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
THEMİS

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiler: 2699
İletiTarih: 18 Haziran 2018, 23:03
Allah'ım ya o seslere mümkünü yok adapte olamıyorum ben dublajda. Hwang Jeong Eum ve Ji Seong en çok izlediğim iki kişi Kore yapımlarında. Ses ve mimikleri öyle kazınmış ki zihnime dublajı duyunca yok olmamış dedim yani. Ay olmuyor ya. Hayır yani illaki benzer olmasa da yakın ses tonunda seslendirenler vardır neden bu kadar tiz sesler seçiyorlar anlamıyorum. cray

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
DaMieN

Moderator
Moderator
İletiler: 1139
İletiTarih: 19 Haziran 2018, 14:00
O dublaj nedir Allah aşkına Sad

Seppuku

Editör
Editör
İletiTarih: 28 Haziran 2018, 10:43
‘Aşka Yolculuk’ (Moon Lovers: Scarlet Heart)

‘Sonsuza Dek’ (Moon Embracing Sun)

‘Sev Beni’ (Weightlifting Fairy Kim Bok-joo)

3 dizi daha geliyor.

zehran

Yeni Üye
İletiler: 15
İletiTarih: 28 Haziran 2018, 19:28
benim gibi ev hanımları için çok iyi bir haber bu. her ne kadar dublaj izlemek kulağımı tırmalasa da dizi izlerken başka işlerle uğraşmak ideal

Hades

Sarangni
Sarangni
İletiler: 9301
İletiTarih: 05 Ağustos 2018, 20:26
"The Moon that Embracing the Sun" (2012) Türkçe [3] İngilizce [1] Altyazı
Yönetmen:Do-hun Kim
Vizyon Tarihi:04 Ocak 2012
Tür:Tarihi | Dram | Romantik
Süre:60 dk
Ülke:Güney Kore
Film Dili:Korece
Sarangni Puanı:
9.0 (174)
  • Currently 126.14/ 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Ga-in HanSu-hyeon KimIl-wu JeongMin-seo KimJae-hee Song

Yeni dizi "Sonsuza Dek" fragmanı da yayında.
İlk bölüm 6 Ağustos 19:00'da Kanal 7'de!

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 10 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
 Forum Ana Sayfa » Genel Sohbet » Havadis
Forum Seçin:  

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız