Forum Ana Sayfa » Sarangni.Org » Duyurular
avistaz.to üye olma açık

Bölüm Yetkilileri: Moderator
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 10 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
proxy1

Üye
İletiler: 212
 İletiTarih: 14 Kasım 2016, 20:46
Bu ayın sonuna kadar üyelikler açıldı.
Vay ben duymadım, vay ben bilmedim demeyin. Smile

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
thomisidae

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiler: 1397
İletiTarih: 16 Kasım 2016, 13:58
« proxy1 » demiş ki:
Bu ayın sonuna kadar üyelikler açıldı.
Vay ben duymadım, vay ben bilmedim demeyin. Smile

Çok saol sırıtma flowers clap2

Beneficium accipere libertatem est vendere

pathem

Çırak Çevirmen
Çırak Çevirmen
İletiler: 371
İletiTarih: 18 Aralık 2016, 18:14
Dizi indiremiyorum. Neden acaba?

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
proxy1

Üye
İletiler: 212
İletiTarih: 18 Aralık 2016, 18:50
ratio düşük olabilir.

pathem

Çırak Çevirmen
Çırak Çevirmen
İletiTarih: 18 Aralık 2016, 19:17
Your download access has been disabled!
indirmeniz etkisiz kılınmıştır diye uyarı veriyor. Leech olarak görünüyorum. Bu konularda daha acemiyim.

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
sukki

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiler: 269
İletiTarih: 19 Aralık 2016, 12:58
« pathem » demiş ki:
Your download access has been disabled!
indirmeniz etkisiz kılınmıştır diye uyarı veriyor. Leech olarak görünüyorum. Bu konularda daha acemiyim.

Ordan bir şey indirdiğinizde geride yüklemeniz gerekiyor Smile yani indirmeniz bittiğinde torrent programımı kapatmayın o kendisi yapar sırıtma.

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
pathem

Çırak Çevirmen
Çırak Çevirmen
İletiTarih: 24 Aralık 2016, 09:50
Bende alışkanlık yapmış bitince hemen siliyorum torrent dosyasını. sırıtma Ama artık silmeyeceğim teşekkürler sukki. flowers Başka bir şey yapmam gerekir mi?
Bir iki ipucu daha istiyorum.

sukki

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiler: 269
İletiTarih: 24 Aralık 2016, 12:51
« pathem » demiş ki:
Bende alışkanlık yapmış bitince hemen siliyorum torrent dosyasını. sırıtma Ama artık silmeyeceğim teşekkürler sukki. flowers Başka bir şey yapmam gerekir mi?

Torrent programı olarak ne kullanıyorsunuz bilmiyorum ama utorrentse eğer, indirme işleminiz bittikten sonra ayarlar kısmından gönderme hızını 0 yapın ki gönderme hızı sınırlı olmasın whistling
birde tavsiyem leech edeni olmayan torrentleri indirmeyin eğer rationuz düşükse. Çünkü geri seed edemezsiniz indiren olmadığı için. Daha beter düşmesin rationuz sırıtma

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
pathem

Çırak Çevirmen
Çırak Çevirmen
İletiTarih: 24 Aralık 2016, 16:31
« sukki » demiş ki:
« pathem » demiş ki:

Torrent programı olarak ne kullanıyorsunuz bilmiyorum ama utorrentse eğer, indirme işleminiz bittikten sonra ayarlar kısmından gönderme hızını 0 yapın ki gönderme hızı sınırlı olmasın whistling
birde tavsiyem leech edeni olmayan torrentleri indirmeyin eğer rationuz düşükse. Çünkü geri seed edemezsiniz indiren olmadığı için. Daha beter düşmesin rationuz sırıtma

utorrent kullanıyorum. Smile Leechle olup olmadığına nereden bakıyoruz. Aslında popüler olanları indirmeye çalışıyorum. Hem daha hızlı iniyor. Ratiom 0.01

bonny3845

Üye
İletiler: 196
İletiTarih: 24 Aralık 2016, 17:01
Merhaba arkadaşlar, asiatorrent üyesiydim, uzun zamandır girmedim. Sanırım avistaz ismini almış ve adresimi tanımıyor. Tekrar üye olmak istiyorum. Aynı sistemle çalışıyorsa ve elinde davetiye olan bir arkadaşım yardımcı olursa sevinirim.

İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 10 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
 Forum Ana Sayfa » Sarangni.Org » Duyurular
Forum Seçin:  

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız