Forum Ana Sayfa » Sarangni.Org » Bildiri ve Yardım Defteri
Dilek ve Şikayet Kutusu!

Bölüm Yetkilileri: Moderator, Hades
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 14. sayfa (Toplam 15 sayfa) [Bu başlıkta 289 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 12, 13, 14, 15 Sonraki »
Yazar Mesaj
THEMİS

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiler: 2677
İletiTarih: 21 Eylül 2014, 16:04
http://www.sarangni.info/beklenen_diziler Beklenen diziler kısmı düzenlenebilir mi? Beklenen filmlerde olduğu gibi çevirisi olmayan diziler buraya eklense ve rahatça görülse hangilerinin eksik olduğu. Geniş arama butonu var ancak bu listedeki diziler zaten çevrilmiş düzenlemesi daha iyi olur. (bana göre)

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Splash

Üye
İletiler: 331
İletiTarih: 11 Kasım 2014, 13:01
İyi günler, sizden ricam altyazı gönderme ekranına release kalitesine WEB-DL 'de eklenebilirmi? Teşekkürler. Smile

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
darkcity87

Üye
İletiler: 44
İletiTarih: 15 Şubat 2015, 14:44
Aramalarda bazı film ve dizilerde türkçe altyazısı olmadığı halde türkçe altyazılı olarak görülüyor düzeltilebilir mi.

Alttaki aramada bir filmde si-young lee nin ismine tıkladığım da açılan listeden ''How to Use Guys with Secret Tips'' filminin altyazısı yok ama var görünüyor.

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
seungrizm

Çırak Çevirmen
Çırak Çevirmen
İletiler: 712
İletiTarih: 15 Şubat 2015, 19:32

Arkadaşlar izleme listemde resimdeki gibi bir sorun var. Kırmızıyla işaretli olan sayfadan dolayı 54 dizi izlemişim gibi duruyor. Tıkladığımda da yanındaki sayfa açılıyor. Daha rahat görünsün diye Kore dizilerinin hepsini kaldırdım listemden. Sorunu düzeltebilir misiniz?

Sevgiler, selamlar...

Seni sevmek kaderimde varmış... flowers wub

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
fbtlkmkyu

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiler: 379
İletiTarih: 17 Nisan 2015, 18:53
Nereye yazmam gerektiğini bilemediğim için buraya yazıyorum.
http://www.sarangni.info/mov/4428284/algernon-ni-hanataba-wo.html sayfasına yukledigim altyazı japoncaymis.Telefonuma indirip yukledigim için içine bakamamistim,başlığı da eng olarak, yanlış gormusum.Diziyi o kadar,çok izlemek isteyince tabi sırıtma

Ladystoneheart

Çırak Çevirmen
Çırak Çevirmen
İletiler: 346
İletiTarih: 17 Nisan 2015, 22:32
« fbtlkmkyu » demiş ki:
http://www.sarangni.info/mov/4428284/algernon-ni-hanataba-wo.html sayfasına yukledigim altyazı japoncaymis.Telefonuma indirip yukledigim için içine bakamamistim,başlığı da eng olarak, yanlış gormusum.Diziyi o kadar,çok izlemek isteyince tabi sırıtma

Sorma ben hemen indirdim bir yandan da diyorum ki ne kadar çabuk gelmiş çevirisi, nasıl da seviniyorum. Sonra acayip semboller çıktı ben ısrarla SW'den açmaya çalışıyorum ki dosya formatında hata mı olmuş diye, hiç aklıma gelmiyor Japonca olabileceği oleyo Hatta soracaktım dizinin başlığında ama aklımdan çıkmış.

fbtlkmkyu

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiTarih: 19 Nisan 2015, 19:27
« Lstoneheart » demiş ki:
« fbtlkmkyu » demiş ki:

Sorma ben hemen indirdim bir yandan da diyorum ki ne kadar çabuk gelmiş çevirisi, nasıl da seviniyorum. Sonra acayip semboller çıktı ben ısrarla SW'den açmaya çalışıyorum ki dosya formatında hata mı olmuş diye, hiç aklıma gelmiyor Japonca olabileceği oleyo Hatta soracaktım dizinin başlığında ama aklımdan çıkmış.

Ahh farkedince nasıl da şoka girdim. Bende ne hızlı çıktı yabancılar dedim.Uzağı göremeyen ben meğer yakını da iyi goremiyormusum. oleyo Ahh ingilizce olaydı da dosya da hata olaydı Sad

fbtlkmkyu

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiTarih: 04 Mayıs 2015, 23:37
http://www.sarangni.info/mov/4054674/kindaichi-kosuke-vs-akechi-kogoro-again.html
Afiş i eklermisiniz .^^(japon yapımlarına afiş bulmak niye bu kadar zor Sad )

Hades

Sarangni
Sarangni
İletiler: 9228
İletiTarih: 05 Mayıs 2015, 05:11
« fbtlkmkyu » demiş ki:
http://www.sarangni.info/mov/4054674/kindaichi-kosuke-vs-akechi-kogoro-again.html
Afiş i eklermisiniz .^^(japon yapımlarına afiş bulmak niye bu kadar zor Sad )

Al benden de o kadar. Bir de adamlar galiba uzunlama afiş yapamıyorlar. Hep afişler yanlamasına oluyor. Böyle olunca da taga afiş eklerken bir yerlerden kesmek durumunda kalıyoruz hep. Sad

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Ladystoneheart

Çırak Çevirmen
Çırak Çevirmen
İletiler: 346
İletiTarih: 18 Eylül 2015, 18:04
http://www.sarangni.info/mov/2816776/khu-kam.html
Yukarıdaki başlıkta yer alan afiş 1996 yapıma ait gibi görünüyor o yüzden çeviri duyurusunda bu sayfanın linkini vermedim.
Mümkünse düzeltilebilir mi acaba?

Şimdiden teşekkürler=)

Akira546

Yeni Üye
İletiler: 8
İletiTarih: 25 Kasım 2015, 22:06
Sanırım burası en uygun yer temennimi yazmak için. Smile Şöyle örnek üzerinden gideyim;

Mesela Taecyeon için biyografi kısmında "2PM grup üyesi" olduğu belirtilmiş. Keşke her idol ve şarkıcı için aynı işlem yapılabilse. Maalesef büyük bir kısmında yok. Sad K-Pop dinleyicileri zaten çoğunu biliyordur, takip ediyordur ama sadece dizi-film izleyenlerin idollerden haberi dahi yok. Kimin aslında şarkıcı/idol olduğunu bilirsek bizim için; hem oyunculuğunu değerlendirmek adına, hem de onu/grubunu tanımak adına yararlı bir durum olacağı kanaatindeyim. Yapabilsem denk geldiklerime kendim eklerdim ama maalesef. Smile

jasminee

Admin
Admin
İletiler: 2064
İletiTarih: 27 Kasım 2015, 14:38
« Akira546 » demiş ki:
Sanırım burası en uygun yer temennimi yazmak için. Smile Şöyle örnek üzerinden gideyim;

Mesela Taecyeon için biyografi kısmında "2PM grup üyesi" olduğu belirtilmiş. Keşke her idol ve şarkıcı için aynı işlem yapılabilse. Maalesef büyük bir kısmında yok. Sad K-Pop dinleyicileri zaten çoğunu biliyordur, takip ediyordur ama sadece dizi-film izleyenlerin idollerden haberi dahi yok. Kimin aslında şarkıcı/idol olduğunu bilirsek bizim için; hem oyunculuğunu değerlendirmek adına, hem de onu/grubunu tanımak adına yararlı bir durum olacağı kanaatindeyim. Yapabilsem denk geldiklerime kendim eklerdim ama maalesef. Smile

Merhabalar Smile
Maalesef onları teker teker tespit edip düzenlemek yönetim için zor bir durum. Aynı zamanda şarkıcı olan oyunculara rastladığınız zaman aşağıdaki başlığa yazarsanız, yönetim ilgilenecektir Smile

Sarangnide Olmayan Oyuncular

THEMİS

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiTarih: 02 Mayıs 2016, 22:21
Alıntı:
Ran into problems sending Mail. Response: 435 4.7.8 Error: authentication failed: UGFzc3dvcmQ6

Her ileti yazmaya kalktığımda sürekli bu mesajı alıyorum. Acaba bunu alan sadece ben miyim? Sebep ne ki? Neyin kimliğinin denetimi başarısız? Benim kimliğimde mi bir sıkıntı var? Beni beğenmiyor mu? oleyo

peaceflower

Üye
İletiler: 88
İletiTarih: 03 Mayıs 2016, 13:50
« THEMİS » demiş ki:
Alıntı:
Ran into problems sending Mail. Response: 435 4.7.8 Error: authentication failed: UGFzc3dvcmQ6

Her ileti yazmaya kalktığımda sürekli bu mesajı alıyorum. Acaba bunu alan sadece ben miyim? Sebep ne ki? Neyin kimliğinin denetimi başarısız? Benim kimliğimde mi bir sıkıntı var? Beni beğenmiyor mu? oleyo

Her ileti yazdığımda aynı mesajı ben de alıyorum.

a.j.

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiler: 465
İletiTarih: 03 Mayıs 2016, 15:08
« THEMİS » demiş ki:
Alıntı:

Her ileti yolladığımda ben de de çıkmaya başladı bu mesaj, siteden kaynaklanıyor sanırım, bizimle bir ilgisi yok.

Hades

Sarangni
Sarangni
İletiler: 9228
İletiTarih: 03 Mayıs 2016, 20:34
juliet admin bu konu hakkında webmaster'a bir mail attı, ne zaman alır maili bilmiyoruz sadece bekleyelim hep beraber. sırıtma

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
resler

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiler: 269
İletiTarih: 03 Ekim 2016, 20:25
Merhaba

Önceden bir oyuncunun filmografisine baktığımda eğer izlediğim bir film veya dizisi varsa izlediklerim listede farklı arka plan rengi ile görünüyordu. Bu özellik tekrar aktif edilebilir mi?

hanajima

Üye
İletiler: 56
İletiTarih: 02 Temmuz 2018, 21:41
Bazı dizi-film sayfalarına erişim sağlayamıyorum.
Örneğin; Man On High Heels filminin sayfasına girmeye çalıştığımda şöyle bir hata ile karşılaşıyorum. Bir göz atarsanız sevinirim.

DaMieN

Moderator
Moderator
İletiler: 1133
İletiTarih: 02 Temmuz 2018, 22:12
Şu an denedim ve ilgili sayfayı açabiliyorum. Geçici bir durum olduğunu düşünüyorum...

THEMİS

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiTarih: 03 Temmuz 2018, 01:15
« hanajima » demiş ki:
Bazı dizi-film sayfalarına erişim sağlayamıyorum.
Örneğin; Man On High Heels filminin sayfasına girmeye çalıştığımda şöyle bir hata ile karşılaşıyorum. Bir göz atarsanız sevinirim.

Birkaç kere deneyince düzeliyor. Her zaman o hatayı vermiyor. wave

İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 14. sayfa (Toplam 15 sayfa) [Bu başlıkta 289 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 12, 13, 14, 15 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
 Forum Ana Sayfa » Sarangni.Org » Bildiri ve Yardım Defteri
Forum Seçin:  

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız