Forum Ana Sayfa » Altyazı » Çeviri Duyuruları » Dizi Çevirileri
"Mr. Sunshine" (2018) - SKr

Bölüm Yetkilileri: Altyazı Onay, Moderator
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 30 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2
Yazar Mesaj
THEMİS

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiler: 2699
İletiTarih: 23 Temmuz 2018, 23:49
Ellerinize sağlık. flowers wub

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
pirpir

Asya Ruhları
Asya Ruhları
İletiler: 2465
İletiTarih: 28 Temmuz 2018, 14:44
Dizi konusunda karmaşık fikirlerim vardı. Bir kere gerçekten dönem ve kadroya bakarsanız senenin en iddialı işi. Herkesin çok sevdiği Descendants of the Sun beni bir türlü cezbetmediğinden Goblin'de 12 den sonra olay benim için bittiğinden bu diziden pek ümidim yoktu. İzleyecek bir şey yok diye de biraz el mecbur buna başlamışken, açıkçası benim için genç nesil oyuncuların pısırık olup, Lee Byung Hee'un tek kişilik şovuna çevirirler mi diyordum lakin gençler pıtır pıtır sahneleri aydınlatıyor.

Sanki tek tek ipleri sıraya dizdiler ve şimdi olayların örgüsü bağlanmaya başladı gibi. Kız çok tatlı, konu çok afilli. Ve oğlanların 3üde göz alıcı ( evet zengin mirasyedi nişanlıda dahil ) bu üç erkeğin evrimi vatan aşkı, kendilerini tanımaları, nefret duyguları ve aşık oldukları kadın arasında nasıl bir denge olacak merak ediyorum. Sahneler çok başarılı. Hikayede en çok çarpıldığım sahnelerse
biri kırmızı eteği tuttulan sahne, acayip güçlü bir sahneydi. Diğeri, otelci kadının askerin yüzündeki gülümsemeye verdiği anlam ve sonuncusu aslında kombine benim için üç erkeğin oteldeki karşılaşmaları, ardından bardaki sahneleri BA-YIL-DIM.
Takdir edilecek bir hususta gençlerin sahnelerde korkmadan ve konumlarını küçümsemeden verdikleri oyundu. Asıl onları izlemek ayrı bir keyif.

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
mircelona*

Çevirmen
Çevirmen
İletiler: 708
İletiTarih: 29 Temmuz 2018, 22:53
THEMIS, Hades teşekkür ederiz. wub

pirpir, eğlendim yorumunu okurken. Söylediklerinin hepsinde haklısın, zira bana da tamamen aynı duyguları yaşatıyor. Yine bekliyoruz. clap2

7. Bölüm çevirisini gönderdim. Herkese keyifli seyirler. flowers

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
gisu

Üye
İletiler: 47
İletiTarih: 30 Temmuz 2018, 07:04
Teşekkürler, ellerinize sağlık… flowers

Başroldeki kadının da hakkını vermek lazım. Dizi tanıtımını ilk gördüğümde “Bu kadını da nereden bulmuşlar, ilk rolü herhalde, Lee Byung Hun gibi bir aktörün karşısında bu acemi ne yapar?” derken hatun beni çok şaşırttı. Bu ufak tefek, çıtı pıtı hatun bildiğin gözleriyle oynuyor. O anda ne hissediyor gözlerinden anlıyorsun. Bakalım İngilizceyle imtihanı nasıl olacak? Smile

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
THEMİS

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiTarih: 30 Temmuz 2018, 17:00
Ellerine sağlık. flowers wub

pirpir

Asya Ruhları
Asya Ruhları
İletiler: 2465
İletiTarih: 30 Temmuz 2018, 20:39
7 yi izlemek için 8 i bekliyorum ph34r ama olsun bunada teşekkürler. hehey sırıtma flowers

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder E-Posta gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
mircelona*

Çevirmen
Çevirmen
İletiTarih: 05 Ağustos 2018, 19:36
gisu, THEMIS, pirpir teşekkür ederiz. wub

gisu, Taeri kalplerde yer edindi cidden, Ae-sin de bir o kadar.

9. Bölüm çevirisini gönderdim.
Keyifli seyirler olsun. flowers

THEMİS

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiTarih: 05 Ağustos 2018, 19:59
Ay 9'a ne ara geldiniz? Ben epey geride kalmışım. oleyo Ellerine sağlık. flowers

mircelona*

Çevirmen
Çevirmen
İletiTarih: 14 Ağustos 2018, 22:31
Teşekkürler THEMIS. wub

11. bölümü gönderdim. Keyifli seyirler. flowers

THEMİS

Çekik Gözler
Çekik Gözler
İletiTarih: 15 Ağustos 2018, 05:41
Ellerine sağlık mircelona. flowers wub

İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 30 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2
« Önceki konuSonraki konu »
 Forum Ana Sayfa » Altyazı » Çeviri Duyuruları » Dizi Çevirileri
Forum Seçin:  

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız