ceyar esen film ve dizi yorumları
HOMOSAPİENS'e Saygılar.("The Liar and His Lover" (2017))Bu Çeviri dizin uzun zamandır son bölüm olan 16 da kalmış.Acaba bittide eklenmesi mi unutuldu.Bir ilgilenirsen Sevinirim.Paket Halinde yeniden Düzenlersen iyi olur.Şimdiden Ellerine,Yüreğine Sağlık.TEŞEKKÜRLER.SAYGILAR.
Tarih: 06 Kasım 2017, 22:21
çevirmen hocama saygılar.hocam bütün bölümler bitince paketleme yaparken sanırım farkında olmadan eksik paketliyorsunuz.benim gibi dizinin final yapması bekleyipte toptan altyazıları indiripte izlemek isteyenlerimizn hata yaptığımızı farkettim.keşke zamanında tek tek bölümler eklendiğinde anında indirmiş olsaydım. Şimdi okadar RİCA etmemize rağmen sabırsızlıkla yeniden paketlenmesini beklemezdik. Sonuç:Yaşım 62.Koyuu Bir Kore Fanatiği Olarak.Şimdi sorarım çevirmen kardeşlerime.Zamanında tek tek indiripte Ripleyen kardeşlerim,bu dizileri izleme imkanını bulup,izlettiriyorlar.Ellerine Sağlık. Şimdi diyeceksiniz Yeppudaa da dizi mevcut.oradan ister indiripte isterseniz online olarak izleyin dersiniz. Haklısınız.fakat oradaki dizilerin boyutları düşük olduğundan 4KTV lerde zilemeye kalkınca Çamur gibi Görüntü Oluyor.O yüzden Şahsen ben kendi adıma 720p-1080p olan Orijinal Videosunu İndiripte Altyazısını ekleyip 4ktv de izlemeyi Tercih ediyorum.İşte bu gibi sebeplerden dolayı biranönce dizilerin konularına eksik bölümler yeniden eklenirse çok sevinirim.Tüm Çevirmen Kardeşlerimin Ellerine,Klavyelerine,Göznur larına Sağlık.Kolay Gelsin.SAYGILAR...
Tarih: 12 Ekim 2017, 17:20
polyannahayris19-çevirmen hocama saygılar.hocam bütün bölümler bitince paketleme yaparken sanırım farkında olmadan eksik paketliyorsunuz.benim gibi dizinin final yapması bekleyipte toptan altyazıları indiripte izlemek isteyenlerimizn hata yaptığımızı farkettim.keşke zamanında tek tek bölümler eklendiğinde anında indirmiş olsaydım. Şimdi okadar RİCA etmemize rağmen sabırsızlıkla yeniden paketlenmesini beklemezdik. Sonuç:Yaşım 62.Koyuu Bir Kore Fanatiği Olarak.Şimdi sorarım çevirmen kardeşlerime.Zamanında tek tek indiripte Ripleyen kardeşlerim,bu dizileri izleme imkanını bulup,izlettiriyorlar.Ellerine Sağlık. Şimdi diyeceksiniz Yeppudaa da dizi mevcut.oradan ister indiripte isterseniz online olarak izleyin dersiniz. Haklısınız.fakat oradaki dizilerin boyutları düşük olduğundan 4KTV lerde zilemeye kalkınca Çamur gibi Görüntü Oluyor.O yüzden Şahsen ben kendi adıma 720p-1080p olan Orijinal Videosunu İndiripte Altyazısını ekleyip 4ktv de izlemeyi Tercih ediyorum.İşte bu gibi sebeplerden dolayı biranönce dizilerin konularına eksik bölümler yeniden eklenirse çok sevinirim.Tüm Çevirmen Kardeşlerimin Ellerine,Klavyelerine,Göznur larına Sağlık.Kolay Gelsin.SAYGILAR...
Tarih: 09 Ekim 2017, 16:41
"Dae Mul" (2010)
Değerli Yukinohana Kardeşime Saygılarımla.Uzun bir aradan sonra bu güzel dizimize tekrardan başlayıp 14.bölüm altyazısını bizlerlen paylaştığın için sana çok TEŞEKKÜR ediyorum.Ellerine,Göznuruna,Klavyene Sağlık Olsun.İnşeALLA Hyırlısıyla bu dizinin devemını getirirsin.Ellerine Dert Görmesin.Çalışmanda sana kolaylıklar ve Başarılar Diliyorum.Allaha Emanet Ol Kardeşim.
Tarih: 03 Temmuz 2012, 12:21
"Gyebaek" (2011)
DarKinG kardeşime saygılar.Bu yeni dizimizin ilk altyazısı senden geldiği için sana nekadar TEŞEKKÜR etsek azdır.Gayet güzel olmuş 720p Formatınada tam uyumlu olmuş.Güzel kardeşim bu başarılı çalışmalarının devamını sabırsızlıkla senden bekiyoruz.İnşeallah kazasız belasız dizinin sonuna ulaşırsında bizleride çok mutlu etmiş olursun.Ellerine,klavyene ve yüreğine sağlık.Allahe Emanet O Kardeşim.
Tarih: 26 Ağustos 2011, 21:56
Bu güzel diziyi tekrardan çevirmeye başladığınız için çok Teşekkür ediyorum.Önemli bir sorunumuz var gibi.Bu altyazılarla (720p)de uyumlu olmuyor.İzleyebilmek için bizlerin yapabileceği bir ayar varmı acaba.720p olarak 24 bölümüde indirdim şimdi altyazı uyum sıkıntısı yaşıyorum.Bu konuda bana bir yardımcı olursanız çok sevinirim.Ellerine,Yüreğine Sağlık.Allaha Emanet Olunuz.
Tarih: 08 Eylül 2010, 02:22
"On Air" (2008)
SAYGILARIMLA.Bütün çeviri yapan kardeşlerimin ellerine,yüreklerine sağlık.Bu SÜPER Diziyi en kısa sürede çeviriye başlamınızı Ümit ederek sabırsızlıkla bekliyoruz.Bizleri bu HARİHA diziden İnşeallah MAHRUM bırakmazsınız.Hepniz Allaha Emanet Olununuz.
Tarih: 22 Ağustos 2010, 13:02